Žemyn žiūrintis šuo prie Tyrėnų jūros

Esat matę tas nuotraukas, kur žmonės užsiiminėja joga papludimy:)? Panašu į seksą pajūry – filmuose atrodo romantiškai, net realybėje lieki visas išsivoliojęs smėlyje be galimybės palįsti po normaliu dušu.

Antra savaitė kaip nusprendžiau išbandyti jogą. Kiekvieną rytą atsikeliu pusvalandžiu anksčiau ir bandau gracingai pereiti nuo žemyn žiūrinčio šuns prie kobros ir vėl žemyn žiūrinčio šuns… FIY – pavadinimai versti iš anglų kalbos, gali neatitikti Lietuvoje taikomų terminų 😉

Taigi, gracijos tais rytais gal ir nedaug, bet kiekvieną rytą jaučiuosi nuveikusi žygdarbį, iškritus iš lovos tiesiai ant jogos kilimėlio. Kodėl joga?

Nes bėgioti ryte aš neisiu 🙂 Bandžiau ir mano bėgiojimas baigdavosi dar lovoje paspaudus snooze’o mygtuką žadintuve.

Nes dėl tos pačios priežasties nedarysiu nei atsispaudimų, nei pritupimų. Pritūpusi ir likčiau ant kilimelio 😉

Nes youtube’as pilnas yoga for beginners ir yoga challenge filmukų – instruktorių gali rinktis pagal kokius tik nori kriterijus: grožį, balso tembrą ar kilimėlio spalvą 😉

Nes jogai visada atrodo atradę kokią tais vidinę pusiausvyrą. Ir kai mes šalia isterikuojam dėl paskolų, euro ir blogo oro – jie visada ramūs ir besišypsantys. Ir neaišku, ar jie ką rūko, ar nuo vien žolių valgymo jiems atsiveria kokios čiakros – bet žiūri ir galvoji – velnias, ir aš taip noriu!
Ir po kol kas jaučiuosi visai neblogai. Ir negaliu pasakyti, kas veikia – ar joga, ar tas kažko pasiekimo jausmas ryte, ar pasitenkinimas, kad neapleidai šito reikalo ir per atostogas Italijoje, ar ta prakeikta jogos pajūry romantika.

Nes visgi romantika yra. Ir nesvarbu, iš kokių ertmių vėliau reikia krapštyti smėlį.

Antroji atostogų diena. Anzio. Italija. Po kol kas be youtube pagalbos prisimenu tik keletą pozų ir prireikia pusvalanduko, kol galų gale susitariu su savimi, kad man nesvarbu, ką pagalvos tie žmonės aplink, kurių daugiau niekada gyvenime nepamatysiu. Bet veidu į smėlį nesmingu ir kažką panašaus į saulės pasveikinimą iš savęs išlaužiu. Ir baigiu savo kasdienę jogą giliai įkvėpdama ir žiūrėdama į Tyrėnų jūrą – all’s well in the world.

P.s. jei po kurio laiko pamatysit mane dainuojančią Hare Hare Krishna Krishna Vilniaus gatvėse… Ai, gal nieko jau ir nebesakykit – man turbūt viskas gerai 😉

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *