Sportiškos moterys niekada nepasiduoda!

Sportiškos moterys. Sporto klubo pavadinimas aiškus. Moterys – check. Sportiškos – mmm, pažiūrėsim dėl šito… Šiaip ar taip, 50 proc. tikslinę grupę atitinkam. Imsim šitą vietą 😉

Vieta ♣

Randam nesunkiai, nors salė gan užslėpta, bet jeigu ženklus skaitai – antrą aukštą turėtumei rasti. Skirta gyvenančioms Lazdynuose ir Karoliniškėse, nes iš kito miesto galo važiuoti visgi nebūtų patogiausias reikalas. Vienas dobiliukas iš vieno galimo.

Registratūra ♣Θ

Ženklus sekam, antrą aukštą randam. Ant vienų iš durų kaba užrašas – į salę su batais prašome neiti. Ooook, apsidairau ieškodama persirengimo kambario. Neturiu žalio supratimo, pro kurias duris dabar veržtis čia. Atidarau salės duris:

„ Atsiprašau, kur čia persirengimo kambarys?“ – mane tuoj pasigauna trenerė, supratusi, kad nauja – persirengimo kambarį pasieksiu praėjusi pro salę. Nusiaunu batus ir tipenu. Trenerė akimirksniu tampa ir registracija: pirmas kartas nemokamas, pasiimk kilimėlį, svareliai čia… Jaučiuosi „sušefuota“. Mandagu, paslaugu, bet registracijos kaip tokios nėra ir salę reikia susirasti pačiam. Vienas dobiliukas iš dviejų

Persirengimo kambarys ♣ΘΘ

Atsimenat, kaip mokyklos laikais atrodydavo persirengimo kambarys? Suoliukas ir kabliukai pasikabinti drabužiams, po suoliuku pakišta kuprinė ir batai? Vietoj suoliukų čia kėdės, o daugiau viskas atitinka. Hmmm, galiu duoti 1 dobiliuką vien dėl to, kad vieta persirengti yra? Bet daugiau viskas čia įkurta labai ekonomiškai 😉

Salė ir įranga ♣ΘΘ

Kondicionieriaus nėra, o langai ar tik ne į pietus? Vasarą turėtų būti smagu 😉 Salė ne nauja, kaip ir įranga. Jos pakanka, bet kilimėliai – gyvenimo matę nemažai, gumos vietomis surištos… Vėlgi ekonomiškas variantas. 1 dobiliukas už tai, kad yra. Bet jeigu keliai silpnesni – gal atsineškit savo kilimėlį, mm?

Žmonės ♣♣♣

Gal dėl aplinkinių merginų susibendravimo, nekliūva tas persirengimo kambarys be jokių spintelių ir peršviečiami kilimėliai? Imi suprasti, kad kai kurios jų migruoja paskui šį sporto klubą net iš Žirmūnų į Karoliniškes ir migruotų toliau, jeigu tik Sportiškos moterys nuspręstų vėl persikelti. Kai „kolektyvas“ (nes tikrai jau norisi jas vadinti kolektyvu) – toks susibendravęs, truputį jautiesi „outsaideris“, bet čia jums mažų sporto klubų rezultatas. Kai jau įsilieji, tai paskui sporto klubą važiuosi ir į kitą miesto galą, bet būdamas naujoku turėsi kurį laiką paplušėti treniruotėse, kol būsi savas. Visgi duodu maksimumą – 3 dobiliukus. Gali būti, kad tiesiog todėl, kad žinau – tų 6 galimų dobiliukų trenerei įvertinti man gali neužtekti.

Treneris ♣♣♣♣♣♣

„Na merginos, netinginiaujam, dar kartą! Penki keturi trys du du du du…“

Vienas! Jau vienas! – klykia mano virpančios kojytės. „Vienas. Pailsim. Ir dar kartą!” aš niekada nebepakilsiu nuo šito kilimėlio. Circuit training – tai ratu vykstanti treniruotė: minutė atsilenkimų, op, pajudi ratu į dešinę ir ten tavęs laukia svareliai, op – vėl ratu pirmyn ir į rankas imi šokdynę. Ir taip sukiesi ratu, kol ima degti kiekvienas raumenukas. Žavu 😉

Trenerių šiame sporto klube yra ne viena, aš pakliūvu pas Viktoriją, kuri, kaip suprantu iš kalbų persirengimo kambary, yra sportiškų moterų vadas. Oi, ir vadas iš jos tikrai vykęs. Naujoko ji neišskiria, bet dėmesio gauni pakankamai kaip ir kiekviena kita mergina salėje. Kaip vanagas ji užfiksuoja kiekvieną nugriuvusią „lentą“ (plank‘ą) ir kiekvieną atpalaidavusią dubens raumenis („įtraukiam užpakaliukus, įtraukiam…“). Jeigu tik imi „blūdyti“ kaškur į šalį, greitai tave sugaudo ir pastato į vietą. „Sportiškos moterys niekada nepasiduoda!” – skamba salėje. Mhm, galvoju, stebėdama, kaip nuo nosies elegantiškai nurieda prakaito lašelis, nepasiduoda… Ir sukaupusi paskutines jėgas bandau iš savęs išspausti dar truputį. Nes šiandien aš sportiška moteris ir nepasiduodu! Rytoj nepakelsiu rankų.

6 dobiliukai iš šešių su pliusuku 😊 Nes visų tikrai nusipelnyta.

Dušas Θ

Gerai, kad vasara – mąstau susirinkusi daiktus ir prakaituota žingsniuodama namo. Ne, dušo nėra. Galėčiau būti sportiška moteris ir dar pabėgioti iki namų (neblogas takas iki jų veda)…Kojytės suvirpa nuo minties ir nusprendžiu susilaikyti ir orientuotis į pėdučių dėliojimą į priekį. One step at a time, taip sakant.

Kaina. „Gauni tai, už ką moki“ – sakai man, kai aš verkšlenu lygindama sportiškų moterų ir Getfit‘o kainas. Čia vienas kartas – 5 eurai, 1 mėnuo – 45 eurai. Vat kur sutaupo salė, įranga ir dušas. Prioritetai, zuikuti, išsirink už ką planuoji mokėti ir kiek, nes treneriui šiuo atveju nieko prikišti negali. O ar ne dėl jo eini sportuoti?

♣♣♣♣♣ ♣♣♣♣♣ ♣♣♣ΘΘ ΘΘΘΘΘ

Iš viso 13 dobiliukų iš dvidešimties. Ir susižavėjimo pliusiukas trenerei. Kitą rytą iškrentu iš lovos ir jaučiu raumenis, kurių nežinojau turinti. Kelkis, Laura, sportiškos moterys gi nepasiduoda cypteliu ir nurėplioju į dušą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *