Nebūkit pamišusios voverės

08:57 val. Šeštadienio rytas. Balkonas. Katė ant kelių. Ir saulė išlendanti iš už penkiaaukščio. Prieš tave mintyse jau dėliojasi visi šiandienos darbai ir susitikimai. Bet šią akimirką, dar kokius 20 minučių aš galiu tiesiog sėdėti čia ir gerti savo kavą.

Kartais žmogus dirbi kaip voverė – nuo šakos prie šakos, nešioji pilnas kišenes riešutų ir bandai nei vieno nepamesti. Reikia visas šakas apibėgti ir pakeliui neatsitrenkti į kokį inkilėlį. Voverės režimas. Labai žavus, nes staiga viska juda, sukasi, visur reikia spėti, kiekvienos 5 minutės suplanuotos… Bet kai šeštadienio rytą atsikeli anksčiau (ačiū langams į rytus ir alkanai katei) ir staiga imi jausti paniką, nes būtinai turi išnaudoti šį laiką naudingai, supranti, kad po truputį pereini į pamišusios voverės stadiją. Šitas dažniausiai baigiasi, kai visus riešutus trenki žemėn, nusiperki kilogramą ledų ir dar kartą peržiūri Star trek: original series (fantastinis serialas, statytas 1966-1968 metais). Yes, I am that wierd 😉 Nieko neturiu prieš tokią „out of order“ dieną, kai visiškai išjungi savo kompiuterį. Blogiau, kai ta diena pereina į savaitę, mėnesį, o kartais visą žiemą.

Tad karts nuo karto paleiskit voverę nuo pavadėlio ir atsipalaiduokit šią valandą.  Ir nepykit ant savęs, jeigu jau nukrentat nuo šakos ar riešutai iškrenta iš rankų. Aš irgi kiekvieną vakarą sau žadu, kad nuo rytoj mažinti suvartojamo šokolado kiekį. Bet tada ant tavo darbo stalo kampo prisėda Miglė ir flirtuodama merkia akį. Aš apsimetu sunkiai prieinama. Bandau parodyti, kad ji manęs nedomina. Bet Miglei nelabai rūpi mano vidiniai ginčai. Jinai sėdi susisupusi į savo raudoną suknelę ir toliau slaptingai šypsosi. Ech, Migle Migle – papurtau galvą ir pasiduodu. Išvynioju tą blizgantį raudoną popierėlį – Miglė tobulai tinka prie kavos. Ir nusprendžiu ant savęs nepykti. Dėl Miglės, Nomedos ir Milkos. Ir net jeigu kartais rimtai tėškiesi veidu į  asfaltą (© Dovilė) nuo savo sveikos gyvensenos pjedestalo ir čipsus užsikandi pica, ant viršaus užsitepdamas nutelos. Well… shit happens, taip sakant 😉 Susirenki riešutus ir toliau lipi ant šakos. Bet taip dažniausiai nutinka pamišusioms voverėms, kurios pervargusios pačios trenkiasi į medį vien tam, kad toliau šokinėti nereiktų. Šeštadienio moralas – nebūkit pamišusios voverės 😉

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *