Kiekviena mergaitė slapta nori pasimušti. Boksas Getfit

“Cardio boxing. Viso kūno stiprinimui skirta treniruotė su bokso elementais. Treniruotės metu daugelis pratimų atliekami porose, naudojamos bokso pirštinės.” – rašo Getfit svetainė.

Uuuuu, boksas – abi prilimpam prie kompiuterio ekrano. Registruojamės! Ar gali būti kas labiau viliojančio nei bokso treniruotė su jaunesniąja sesute😊Aš net siūlyčiau papildyti aprašymą – recommended for siblings 😉 Oi, ir tik nereikia purkštauti, visi jūs turit nuoskaudų dėl kokio atiduoto meškiuko ar sudaužyto mylimiausio puodelio.

„Labas, džiaugiamės, kad užsiregistravai pirmajai savo treniruotei. Mes padarysime viską, kad ji būtų ne paskutinė” – draugiškai rašo Getfit, primindamas, kad rytoj treniruotė. Kad ji būtų ne paskutinė… Čia gyvenime? Welcome! Mes labai stengsimės tavęs nepribaigti su pirmąja treniruote. Ooook 😉 Sportinę aprangą, avalynę ir šypseną – su savimi liepia turėti getfit‘as. Done!

Registratūra ♣♣

„Sveiki, mes į Getfit‘o treniruotę“. Tas pats, kas sutiktai maksimos kasininkei pasakyti laba diena, mes į maksimą atėjom. Registratoriai iškart identifikuoja, kad mes tos dvi užsirašiusios į pirmą nemokamą treniruotę. Duoda elektronines korteles, praveda trumpą instruktažą ir nukreipia į persirengimo kambarį. „Jūsų salė – antra“. O kai po penkių minučių grįžtu įsikibusi elektroninę kortelę, nes spintelės man per išmanios – mergaičiukė išlenda iš už stalo, nulekia iki persirengimo kambario, įremia kelį į spintelės duris ir op – spintelė atsidaro.

Du dobiliukai iš dviejų  nes mandagūs ir paslaugūs. Naujokus kaip viščiukus sugaudo ir nukreipia gera kryptim.

Persirengimo kambarys ♣♣

Žmonių nedaug. Nereikia stumdytis nuogais užpakaliais prie spintelių. Nežinau, ar tam įtakos turi tiesiog sėkmingai pasirinktas laikas (18:00 val), ar srautus suvaldo privaloma registracija į treniruotes. Bet smagu turėti vietos kvėpavimui. Spintelės pakankamai didelės ir, kaip minėjau, išmanios. Kuo žmonėms nusikalto seni geri raktai? Visų pirma iškyla egzistencinis klausimas – ar skaičiukas ant elektroninės kortelės turėtų atitikti ir spintelės numerį? Aplinkui merginos greitai identifikuoja tave naujoką besiblaškantį tarp spintelių – „imkit bet kurią, skaičius neturi atitikti“. Ooook, antras iššūkis – užrakinti spintelę. Beveik tvirtas pamatas bonding‘ui – merginos iškart praveda instruktažą. Klinkt. Žalia lemputė užsidega raudonai. Veikia!

Du dobiliukai iš trijų – nes visgi man neturėtų reikti įsiremti į duris jas užrakinant 😉

Žmonės ♣♣♣

Toks keistas elementas, kurio nepastebi tol, kol neateini į sporto klubą, kur visi aplink tave paslaugūs ir draugiški. Merginos persirengimo kambary nuteikia gerai. Kai jau imam linguoti prie įėjimo į salę, mus iškart apšviečia – reikės pirštinių. Pirštinių neturim. Galit nusipirkti. 1 euras registratūroje. Pirštines nusiperkam, nors galėčiau prikišti, kad galėjau ir iš namų atsinešti… O getfit‘as laiške rašė, kad užteks šypsenos 😉 Note for the future – treniruotei, kuriai reiks užsidėti bokso pirštines, reiktų atsinešti pirštines. Šypsena might just not be enough.

„Laba diena“ – sako pro šalį praeinant valytoja ir aš mąstau, prie ko žmogus esi pripratęs, kad tave žavi tai, kad valytoja sveikinasi su žmonėmis? Iš salių išeina / įeina žmonės. Šypsosi. Sveikinasi praeidami pro šalį. „Į boksą?“ ką tik iš salės išlindusios merginos klausia kita, ramstanti sieną šalia mūsų. Pirmoji nusijuokia, ranka nubraukia šlapius nuo prakaito plaukus „Aš vos pro duris išėjau“.

Trys dobiliukai iš trijų.

Salė ir įranga ♣♣♣♣

Viskas gražu ir tvarkinga. Bokso pirštinių ir „letenų“ užtenka visiems. Žingsniuojant koridoriumi gali dar nužiūrėti ir kitas sales. Ir negaliu prikibti nei prie vienos.

Keturi dobiliukai iš keturių

Treneris 

Mus užfiksuoja per minutę, besislepiančias kampe už bokso kriaušės.

“Jūs pirmą kartą?”

“Matosi?”

Nusišypso. Greičiausiai matosi 😉 Iškart gaunam instrukciją – ten pirštinės, ten letenos (turėjau pagooglinti, kad rasčiau, kai tai vadinasi – “bokso letenos”). Gaunu bokso pirštines ir leidimą jomis naudotis prieš sesę. Treniruotė smagi (gal veikia tas naujos srities atradimo džiaugsmas), dinamiška (nei vienas pratimas netrunka ta viena minute per ilgai, kai jau atsibosta ir imi šnairuoti į laikrodį) ir ne per daug sunki (aišku, intensyvumą kažkiek gali pats pareguliuoti – kiek smūgių padarysi per tą skirtą minutę).

Treneriui dedam pliusą. Kiekvienąkart ėmus daryti naują smūgį, prieina pataisyti ir pareguliuoti. Telieka vienu metu prisiminti rankas ir kojas ir – tiesiai tiesiai iš šono iš šono iš apašios iš apačios… Sudėtingiau nei skamba 😉 Šiek tiek trūksta konteksto – man patinka, kai treneris atkreipia mano dėmesį, kurį raumenį turėčiau dabar jausti. Kas čia dirba šiuo metu? Kurį gal turėčiau įtempti maksimaliam rezultatui? Kitaip sakant, jeigu aš atlieku kokį veiksmą ir man lengva – kyla įtarimas, kad kažką darau blogai. Žinot tas detales (ištiesta koja, prispausta prie žemės nugara, įtempti dubens raumenys), kurias ne visi žino ir kurios gali per akimirką pakeisti lengvą judesiuką į tokį “dar minutė ir iš salės išeisiu keturiom”.

Motyvavimas: esu buvusi pas trenerę, kuri pati taip stipriai buvo užsidegusi, kad tu nori nenori jautei poreikį stumti save dar truputį, išspausti tą paskutinį lašą. Dar vieną minutę “lentos”, kol galėsi išsijungti ant kilimėlio. Šiuo atveju… Hmm, kiek stipriai tai pakenks mano rimto sportinio tyrimo patikimumui, jeigu pasakysiu, kad buvau labai motyvuota stengtis, nes treneris gražiai šypsojosi 😊? Aš paprasta mergaitė vis dėl to😉

Motyvuoja ne tik tai, kad treneris nuodėmės vertas. Dėmesys detalėms. Teisingai atliktam veiksmui. Ir skatinimas įdėti dar truputį jėgų.

Keturi dobiliukai iš šešių. 

Dušas ♣

Neatrodė didelis, bet kaip ir su persirengimo kambariais – arba labai pasisekė su laiku, arba reiktų užkabinti medalį už srautų suvaldymą.

Vieta ♣

Ozo pašonėje. Pasiekiamas viešuoju transportu. Lengvai randamas. Nesu tikra, ar žiemą iki ten nusigaučiau. Bet iš kitos pusės – žiemą tiesiog sunku nusigauti toliau sofos galo…

Kaina

Vienas kartas – 10 eurų. Vienas mėnuo – 65 eurai.

Įspūdžiai

Išeinu hiperaktyvi ir laiminga. Ir norinti grįžti. Ir mąstau, ar nereikia perstumdyti skaičių savo biudžeto eilutėse?

17 dobiliukų iš 20. Ir iš tikrųjų tai buvau per griežta 😉

♣ ♣ 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *