Kengūriukai! Mes kengūriukai!

“Einam į kengūriukus!”

“Huh?”

“Kengūriukai! Taigi su tais kangoo jumps batais…”

Neturiu žalio supratimo, kas yra kangoo jumps batai, bet kengūriukai jau skamba kaip kažkas, ką noriu išbandyti. Ir trumpas klausimas google ir viskas su tais kangoo jumps batais aišku. Kita misija – rasti nemokamą pirmąją treniruotę. Ilgai irgi neužtrunkam. Saltare šokių akademija kviečia prisijungti į šokių ir fitneso treniruotes pavasario sezone su atnaujintomis programomis! Kviečia tai kviečia. Registruojames, po sekundės gaunu atsakymą el. paštu. Džiugu, kad registruojatės. Koks jūsų batų dydis?

Vieta Θ

Įsirašiau tokį kriterijų kaip vieta, kurį įvertinau vienu dobiliuku. Ir tuo metu – mąsčiau, kad greičiausiai jis nebus labai reikšmingas. Kiek gi įtakos visgi gali daryti vieta, a?

Saltare įsikūrę žvėryne (tame už panoramos, kurio senasis žvėrynas nepripažįsta), Paribio gatvėje ir džiaugiuosi, kad iš anksto pasitikrinu svetainėje, kur jų ieškoti. Nes tiesa pasakius vidinis kažkokių sandėlių kiemas nėra visai ta vieta, kurioje ieškočiau sporto salės. Aišku, savo svetainėje jie tai įvardina kaip „naujos erdvės“ (svetainė, beje, labai graži). Bet naujos erdvės irgi turi būti randamos… Vidiniame kieme nedidelis ženklas su rodykle (gerai, kad pastebiu), įeinam į tokio aptrupėjusio sandėlio patalpas… Looks promising 😊? Raudonos plieninės durys (kaip ir priklauso sandėliui). Atidarome. Ok, salė yra. Radom 😉 Visgi jeigu man reikia žemėlapio ir keleto rodyklių, kad jus rasčiau – tai gal tiek tos tas dobiliukas, mm?

Registratūra ΘΘ

Jos nėra. Patenkam į nedidelį koridorių / prieangį? Po dešine virtuvės kriauklė ir sudėlioti įvairūs puodeliai (mm?). Priešais mus – langai nuo lubų iki žemės. Už jų – mūsų salė. Dešinėj paprasto durys su raktu vis dar įkištu į spyną (gal personalo kambarys?). Žmonių nėra. Apsidairom. Suabejojam, ar atėjom tą dieną. Patikrinam – taip, šiandien ketvirtadienis. 17:30 val. Už durų dešinėje girdisi tylūs balsai. Ką darysi? Atidarom duris (prieš tai suabejoju, ar nereiktų pabelsti?). O, persirengimo kambarys!

Nėra registratūros – nėra dobiliukų.

Persirengimo kambarys ♣ ΘΘ

Manau, kad tai koridorius… Suremontuotas, gražios raudonos spintelės (mmm, maksimos spintelės dydžio, aš užsiimu dvi 😉 ). Yra šešios kėdės prisėsti. Gal čia nedaug žmonių būna, pagalvoju. Vėliau persigalvoju, matydama vieną merginą bandančią užsidėti kangoo jumps batus stovint (not a good idea). Bet gerai… Ne persirengimo kambary esmė visgi, a? Iš trijų, vieną dobiliuką gal sukrapšto raudona spintelių spalva?

Arba tiesiog duodu dobiliuką iš gailesčio.

Salė ir įranga ♣♣♣Θ

Batai šaunūs 😉 Kilimėliai nauji. Svarelių užtenka, nes ne visos nusiteikę su svareliais sportuoti, kai jų prireikia.  Bet aš paimu paskutinius 1 kg svorio. Likę tik 3 kg.

Salė – šviesi, įrengta naujai.  Gal šiek tiek ne iki galo? Kampe stovi stalas ir kėdė (gal jų ten reikia šokių pamokoms?). Dvi veidrodžių sienos suteikia erdvės. Šiaip norėčiau tokioje salėje padaryti fotosesiją…

Kondicionieriaus nėra. Gerai, kad vasara dar neprasidėjo (arba pasibaigė – niekad nežinai su mūsų šalimi), bet visgi užtrunku lygiai penkias minutes treniruotės, kad nugara nubėgtų prakaito lašelis. Vasarą čia, galimas dalykas, nukeiptum.

Ar sakiau, kad batai šaunūs? Tik užsidėjęs nesi tikras, ar atsistosi. Jautiesi šiek tiek kaip su riedučiais ant žolės ar pačiūžomis irgi ant žolės. Su pusiausvyra ant šių batų sudėtinga, bet nekrenti, tik atsitūpimus sudėtinga daryti 😉 Bet smagu. Tikrai jautiesi kaip kengūriukas. Vos girdi trenerę per pasiutusį šokinėjimą. Ir jeigu tik trenerė būtų bent truputį kūrybingesnė, manau, galėtum išsitaškyti kaip reikiant…

Trys dobiliukai iš keturių. 

Treneris ♣ΘΘ ΘΘΘ

Kol persirengimo kambary nagrinėji, kaip reiktų užsidėti naujuosius batus, iš tolimesnio kambariuko girdisi filmo garsai. Ne man teisti, aišku… Aš irgi kartais iškrentu iš gyvenimo, nes tiesiog būtina peržiūrėti tris naujai atrasto serialo sezonus vienu prisėdimu. Dar nepasitaikė toks momentas vidury darbo, bet tikrai nespjaučiau į šulinį 😉

Trenerė pamiršo aprangą. Treniruotę ves su džinsais. Ok, man netrukdo.

„Naujokės, jeigu pavargsite, tai galite pailsėti, nebūtina šokinėti visą laiką kartu su mumis“. Gal čia tik aš, bet ar žmonės į sporto klubus realiai eina ne todėl, kad neturi valios sportuoti patys? Nes sportas šiaip nemokamas… Youtube buvot atsidarę? Bent aš visada sau pripažinau, kad sporto klubui moku tam, kad iš manęs ištrauktų tą paskutinį atsispaudimą, kurį išspaudžiu jau degančiomis rankomis, ir atsijungi ant kilimėlio.

Treniruotė – elementari ir labai neoriginali aerobika. Tik su batais! Batai vis dar smagūs: 😊 Bet net ir batai neišlaiko mano dėmesio tiek ilgai. Vienas pratimas užtrunka per ilgai –  spėja atsibosti. Ir imi dairytis laikrodžio – ar dar daug liko? Ir truputį liūdna, nes jauti, kad su šitais batais galėtum šėlti čia.

Trenerė nepajuda metro nuo priekyje pastatytos kėdės. Gali blūdyti į kairę ir į dešinę, niekas tavęs nereguliuoja. Bent komentaro kokio gal užtektų? Kažkiek susiima tą akimirką, kai kitą naujokę (mes ne vienos čia tokios) truputį pamokina šalia šokinėjanti veteranė (matosi). Seriously, jeigu tavo treniruotėje vieni klientai mokina kitus, tai kam tiksliai tu čia reikalingas? Gal per griežtai čia, bet jautiesi paliktas likimo (tiksliau – kangoo jumps batų) valiai.

Treniruotę baigiam ant kilimėlio. Atsilenkimai daromi kaip kas moka, nes trenerė negali pasakyti, kad nugarą reikia laikyti prispaustą prie grindų. Ir tikrai negali – ji stebi, kol praeis 45 sekundės. Į pabaigą nutyla muzika ir tyloje tiesiog girdi pūškuojančias merginas. Tiesiog užmotyvuoja negyvai…

Daviau vieną dobiliuką. Tiesą pasakius, nežinau, kodėl.

Žmonės ♣♣Θ

„Užeikit užeikit, drąsiai“ – šypsosi merginos persirengimo kambarėly, kai tu pasigendi žmonių sporto klube.

„Eikit, pasiimkit batus, 38 – geltoni, 39 – žali…“

„Pasitaisyk šitoj vietoj batų liežuvėlį, nes nutrins kojas“

„Taip taip, man taip jau buvo nutrynę“

Merginos žavios ir draugiškos. Ir paslaugios. Gal dėl to trenerė nejautė poreikio paaiškinti, kur batus rasti? Visko gali būti. Bet ar ne keista, jeigu sporto klubas surenka pirmuosius dobiliukus dėl kitų savo klientų😊?

Dušas Θ 

Kaip ir registratūros – nėra. Treniruotė – 17:30, į ją atleki tiesiai po darbo. Mano atveju – sijonas, marškinkai ir aukštakulniai. Ir valandžiukę pašokinėjęs, suprakaitavęs ir ne lelijomis kvepiantis, gražiai sulankstai savo švarką ir marškinukus ir susipakuoji. Pareisiu namo ir su sportine apranga. Pasisekė visgi, kad vasara. Pasisekė, kad namai netoli. Pasisekė, kad sportbačius įsidėjau, nors nebuvau tikra, ar jų prireiks (treniruotė su kangoo jumps batais visgi). Nors aš tikiu – užraudus, šlapiais plaukais, su treningais ir su aukštakuliais atrodyčiau pritrenkiamai. Taip, aplinkiniai neabejotų, kad kažkas mane pritrenkė 😉

Įspūdžiai

Manau, sudeginau per pietus suvalgytą barbeque burger‘į 😉 Čia geroji dalis. Ir batai smagūs. Aš manau, jie būtų labai smagūs su kūrybingu treneriu. Nenurašau batų, bet Saltare‘ės, vos ne vos sukrapščiusios 7 dobiliukus, nerekomenduočiau.

♣♣♣ ♣♣ΘΘΘ ΘΘΘΘΘ ΘΘΘΘΘ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *