Svarbiausia – geras garso takelis

02:11 val. nakties. Rytoj 9 val. reiktų būti oro uoste. Kuprinė beveik supakuota stovi atremta į sieną. Katė jau kelios valandos susirangiusi mano chalate miega (jai, žinoma, reikia išsimiegoti – ji planuoja mane žadinti 05:21. Jos mėgstamas laikas pakibinti iš po antklodės išlindusius kojų pirštus).

Kodėl aš nemiegu? Sau sakiau – bendysim parašyti po blogo įrašą kiekvieną dieną ir nors racionaliai supranti, kad kokybiškai tokio tempo tikrai neužtikrinsi, bet toks neramumas širdy 😉 Ne ne, zuikuti, miegoti dar neisi, neparašei savo šiandienos dozės.

Geras garso takelis. Privalomas dalykas kelionėje. Kitaip skrydis pigių avialinijų lėktuvais (o aš kitokiais atostogauti ir neskrendu), kai kojos išsilanksto jogams neįkandamomis pozomis, bandydamas miegoti bent keletą kartų nusisuki sprandą, o garsiakalbis karts nuo karto tave bando įkalbėti pirkti loterijos bilietą – taip, be muzikos tokie skrydžiai prailgsta. Bet susidaryti padorų playlist’ą irgi darbas.

Turiu prisipažinti, kad šiuo klausimu sukčiauju ir be jokio gėdos jausmo playlist’ą tiesiog nusirašau nuo kokio filmo ar serialo garso takelio. Kiti žmonės diskutuoja apie aktorius ir režisierius, apie apdovanojimus ir kritikų nuomones. Aš tuo tarpu tik protingai kinkuoju galva 😉 Bet garso takelis – šitą aš pastebiu. Geras garso takelis gali išgelbėti ir patį baisiausią scenarijų (vardais neminėsim, bet jeigu tenka 10 minučių rodyti liūdnai į tolį žiūrinčią savo vampyro vaikino išsiilgusią mergaitę, tai bent užleidi gerą dainą ir, žiūrėk, žmonės kino teatro neišdaužo…)

Jeigu hau geras garso takelis gali išgelbėti filmą, tai keliones jis pakelia į visai naują lygį. Keliauti traukiniais be M83 ausyse tas pats kaip ir važiuoti į Italiją laikantis dietos:

O naktį važiuoti automobiliu iki galo prasivėrus langus ir visu garsu paleidus Interstellar garso takelį… Absoliutus on the top of the world jausmas.

Bet šįkart jums siūlau garso takelį tokiam smagiam roadtrip’ui, vasarai (aš tikiu, kad ji ateis) ir tai nuotaikai, kai negali nešokti pagal muziką, net jeigu sėdi lėktuve tarp nepažįstamų žmonių. Enjoy:

2 thoughts on “Svarbiausia – geras garso takelis”

  1. Hmm it appears like your website ate my first comment (it was extremely long) so I guess I’ll just sum it up what I wrote and say, I’m thoroughly enjoying your blog. I too am an aspiring blog blogger but I’m still new to everything. Do you have any tips and hints for first-time blog writers? I’d really appreciate it.
    Sweet Emily

    1. Hey 🙂 glad to hear you’re enjoying my blog, but can’t give any tipa yet – I’m a beginner myself. Doesn’t it show :))? If you learn anything useful – share with a fellow beginner 😉

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *